Aktualności
HopStop Zamość Sadowa ujawnia kolejnego najemcę - 15-04-2014

Inwestor obiektu HopStop Zamość Sadowa sfinalizował umowę z kluczowym najemcą z branży RTV AGD. Media Expert zajmie w projekcie powierzchnię 850 m2.

Media Expert, sieć specjalizująca się w sprzedaży sprzętu RTV – AGD – Multimedia, to najemca, który powiększa tenant mix centrum handlowego realizowanego przez Katharsis Development.

 

- Pozyskaliśmy operatora istotnego dla projektu z punktu widzenia koncepcji handlowej, jak i zasięgu oddziaływania – mówi Piotr Wasilewski, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Katharsis Development. – Obecność Media Expert gwarantuje, że obiekt w Zamościu będzie ważnym punktem na handlowej mapie miasta  – dodaje Piotr Wasilewski.

 

- Nasza obecność w projekcie HopStop w Zamościu to kolejny istotny krok w realizacji strategii rozwoju sieci Media Expert, polegającej na utrzymaniu pozycji lidera w miastach do 100 tysięcy mieszkańców - komentuje Karol Bielecki, Dyrektor Działu Ekspansji w Media Expert.

 

HopStop Zamość Sadowa to parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 6000 m2 GLA, zlokalizowany na terenie dawnej bazy PKS. Operatorem spożywczym projektu został sklep sieci Biedronka. Centrum handlowe przy Sadowej otworzy drzwi dla klientów już za rok. Inwestycję realizuje Katharsis Development, spółka, której kluczową działalnością są projekty handlowe w formacie convenience.

 

- Przewagę centrów handlowych HopStop stanowią doskonałe lokalizacje, znakomita dostępność komunikacyjna, a także ciekawa, przyjazna architektura - opowiada Ewa Zurman, Dyrektor ds. Rozwoju w Katharsis Development. – HopStop Zamość Sadowa będzie drugą oddaną do użytku inwestycją komercyjną naszej spółki – podsumowuje Ewa Zurman.

 

Czytaj więcej...
Biedronka w HopStop Zamość - 03-04-2014

Biedronka zostanie operatorem spożywczym w obiekcie HopStop Zamość przy ulicy Sadowej. Najemca powstającego centrum zajmie powierzchnię 1800 m2.

 

HopStop Zamość Sadowa to parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 6000 m2 GLA, zlokalizowany na terenie dawnej bazy PKS. Za inwestycję odpowiada Katharsis Development, spółka, której kluczową działalnością jest realizacja projektów handlowych w formacie convenience.

 

- Przewaga naszego obiektu to doskonała lokalizacja. Ulica Sadowa jest jedną z głównych arterii wjazdowych do Zamościa od strony Szczebrzeszyna. Bezpośrednie sąsiedztwo HopStop stanowi osiedle Orzeszkowej – Reymonta – wyjaśnia Piotr Wasilewski, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Katharsis Development.

 

Biedronka zlokalizowana w HopStop Zamość Sadowa będzie największym sklepem sieci zarówno w Zamościu, jak i w całym województwie lubelskim. Zespół finalizuje obecnie rozmowy dotyczące pozostałej powierzchni handlowej projektu.

 

- HopStop Zamość Sadowa będzie drugą oddaną do użytku inwestycją komercyjną naszej spółki. Klienci zrobią tu pierwsze zakupy wiosną 2015. Przygotowaliśmy dla nich 200 miejsc parkingowych - opowiada Ewa Zurman, Dyrektor ds. Rozwoju w Katharsis Development.

 

Jak podkreśla Katharsis Development, kolejne obiekty pod logo HopStop powstaną w Warszawie (Wawer / Falenica), Siedlcach, Zamościu oraz Ostrowie Wielkopolskim.

 

Źródło: fot. - materiały własne spółki

 

Czytaj więcej...
Radom wyróżniony - 23-01-2014

Projekt HopStop Radom znalazł się w półfinale branżowego konkursu EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards 2013. Gala Finałowa odbędzie się 13 lutego 2014 w warszawskim Hotelu Intercontinental.

W kategorii "Retail Park of the Year" HopStop Radom przeszedł do półfinałów z czterema innymi polskimi projektami retail parków,  a także jednym czeskim obiektem handlowym. W tym roku o miejsce w półfinale ubiegała się rekordowa liczba inwestycji, firm i profesjonalistów branży Real Estate. Półfinałowe listy zostały utworzone przez niezależne jury z puli ponad 400 nadesłanych nominacji. Zostały one ocenione m.in. pod kątem jakości projektowania oraz budowy, efektywności, lokalizacji i sukcesu komercyjnego.

 

Więcej o nominacjach Europaproperty

 

Czytaj więcej...
Pepco dołącza do najemców - 03-01-2014

W centrum handlowym HopStop Radom rozpoczął działalność kolejny sklep, tym razem sieci Pepco. Przypomnijmy, że dotychczasowymi najemcami obiektu są POLOmarket oraz Rossmann.

"Zgodnie z zapowiedziami w centrum handlowym HopStop na Gołębiowie II działa od grudnia kolejny sklep, tym razem sieci Pepco. Oferuje głównie odzież oraz artykuły wyposażenia mieszkań, biurowe i zabawki. Otwarcie miało miejsce jeszcze w grudniu . To jeden z jedenastu sklepów, które Pepco w tym miesiącu uruchomiło w całej Polsce. Sieć ma już w sumie 479 sklepów (...)" - relacjonuje redakcja portalu Radom24.pl.


Czytaj cały tekst

 

Cytat: portal Radom24, "W centrum handlowym HopStop otwarto nowy sklep" z dn. 02.01.2014, autor: Mawi

Źródła: fot. - materiał własny spółki

 

 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia