Aktualności
KATHARSIS DEVELOPMENT partnerem Proprety Forum! - 09-08-2017

Mamy zaszczyt poinformować, że spółka KATHARSIS DEVELOPMENT została partnerem PROPERTY FORUM.

Dodatkowo prezes KD, Rafał Trusiewicz, weźmie udział w sesji pierwszego dnia Property Forum w godzinach 13:15-14:15 w panelu "Centra Handlowe. Wiele Funkcji pod jednym dachem".

 

Gorące dyskusje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy; Hot Topics - prezentacje i wystąpienia na temat najważniejszych wyzwań dla sektora oraz – po raz pierwszy – Propertydesign.pl Forum dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku – to wszystko w ramach VII edycji Property Forum 2017, zaplanowanej w dniach 25-26 września 2017 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kolejna edycja to niebywała okazja do spotkania największych inwestorów i deweloperów, cenionych ekspertów, przedstawicieli banków i instytucji finansowych, najemców oraz samorządowców, którzy opowiedzą o współpracy z inwestorami i o tym, jaki mają pomysł, by wydobyć potencjał polskich miast.

Zdradzimy przepis na handel w nowym wydaniu, poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy centrum handlowe to dobre miejsce dla kreatywnych najemców.

Sprawdzimy też, czy hotele to dziś prawdziwa żyła złota. Fundusze ruszyły na hotelowe zakupy – zapytamy ekspertów, jak długo potrwa ten boom i jak to wykorzystać?

Property Forum 2017 to edycja wyjątkowa, bo po raz pierwszy towarzyszyć jej będzie Propertydesign.pl Forum, które dedykujemy projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności przestrzeniach do pracy. Ta część spotkania to odpowiedź na gwałtowne zmiany w środowisku pracy i najnowsze wymagania rynku. Nowe technologie są już wpisane w DNA obiektów komercyjnych. Jakość, technologie, design – jak projektować centra handlowe i hotele, by inwestować w przyszłość – co dziś przyciąga, a co odstrasza gości.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.propertyforum.pl/ 

Czytaj więcej...
JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE HOPSTOP W REMBERTOWIE - 04-07-2017

BUDOWA "HOPSTOP" W REMBERTOWIE ZAKOŃCZONA - WKRÓTCE WIELKIE OTWARCIE!

 

Już we wrześniu otwarcie nowego obiektu HOPSTOP!

Tym razem w warszawskim Rembertowie tuż przy stacji PKP uruchomimy nowoczesny obiekt usługowo-handlowy, stanowiący centrum szybkich zakupów. 

Sklep spożywczy TOPAZ, drogeria HEBE, sklepy KIK i PEPCO, apteka oraz księgarnia MIĘDZY KARTKAMI już wkrótce przyjmą pierwszych klientów!

 

Czytaj więcej...
Manager Award 2017 dla Rafała Trusiewicza - 21-06-2017

W dniu 21 czerwca w restauracji Cafe Zamek na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się doroczna Gala Manager Award.  NAGRODĄ WYRÓŻNIONO PREZESA KATHARSIS DEVELOPMENT, RAFAŁA TRUSIEWICZA. 

PRZECZYTAJ WYWIAD TUTAJ

RAFAŁ TRUSIEWICZ - założyciel i prezes Katharsis Development sp. z o.o., która w przeciągu 5 lat stała się liderem na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest również pomysłodawcą marki HopStop – prężnie rozwijającej się polskiej sieci centrów handlowych typu convenience, która została zwycięzcą podczas IX Gali CCE RETAIL AWARDS w kategorii „ Convenience Store Chain – Poland. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończył także uzupełniające studia z prawa angielskiego i unijnego – w ramach współpracy UW z Uniwersytetem w Cambridge. Studiował również z prawo amerykańskie. Był stypendystą Uniwersytetu Europy Środkowej w Budapeszcie, otrzymał też stypendium Uniwersytetu Europy Środkowej na Oxfordzie. Posiada dyplom World Law Institute Cornell University.  Należy dodać, że laureat jest niestrudzonym mecenasem sztuki współczesnej.

Impreza jak zawsze jest spotkaniem wielu znakomitych managerów, których osiągnięcia przekładają się na dobre wyniki polskiej gospodarki. Wielu z nich gościliśmy na łamach miesięcznika "Manager" w roku obecnym oraz poprzednich. Galę prowadziła Karolina Szostak, dziennikarka Polsatu, której na scenie towarzyszyła Prezes Wydawnictwa Business Magazine Manager Żaneta Dotka oraz redaktor naczelny Piotr Cegłowski. Nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania w tym roku otrzymali poza Rafałem Trusiewiczem również:

Mirosław Kachniewski – prezes Stowarzyszenia Inwestorów Giełdowych

Witold Daniłowicz i Radoslaw Biedecki z kancelarii Noerr Biedecki sp.k.

Dariusz Olejnik - prezes ZYC TARGET Sp.z o.o.

Paweł Komar - Open Finance SA i Home Broker SA

Maciej Kawulski - współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki MMA

Mateusz Grzesiak  – psycholog biznesu

Sylwia Zarzycka –prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią

OBEJRZYJ ZDJĘCIA TUTAJ

Partnerami Gali Manager Award 2017 byli:
Klinika Witwicki, Café Zamek, Wina Mołdawii, FM Logistic, Grupa Spektra, mKwardrat, Tallulah Hair&Beauty, Need IT, Manager Business Hub, Inwestycje.pl

Czytaj więcej...
Podsumowanie EEC w Katowicach - 13-06-2017

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY W KATOWICACH ZAKOŃCZONY SUKCESEM!

Kolejna edycja EEC okazała się rekordowa po względem liczby uczestników, różnorodności tematów i zestawu wydarzeń. W ramach Kongresu odbyło się ponad 130 sesji i debat z udziałem 700 prelegentów. Kongres przyciągnął 9 tys. uczestników, w tym 660 przedstawicieli mediów. Odbywające się równolegle w Spodku European Start-up Days odwiedziło ponad 2,5 tys. osób, a kontynuowany projekt „EEC – Liderzy Przyszłości” zgromadził młodych ludzi wiążących swoją przyszłość z gospodarką i życiem publicznym. Wnętrza Międzynarodowego Centrum Kongresowego, hala Spodka, przyjazna przestrzeń publiczna szybko zmieniających się Katowic, a także bogata lista wydarzeń towarzyszących pozwoliły wzbogacić Kongres tysiącami nieoficjalnych spotkań i rozmów, które zbudowały unikatową atmosferę tych trzech dni. Wśród uczestników nie zabrakło najwyższych rangą urzędników Unii Europejskiej. Bogato reprezentowane były gospodarcze resorty polskiego rządu, administracja samorządowa, środowiska eksperckie i świat nauki. Jednak zdecydowana większość uczestników, co jest dla nas co roku źródłem szczególnej satysfakcji, związana była z biznesem. Kongres nadal przemawia głosem przedsiębiorczości, prezentując pełną skalę wielkości firm, modeli rynkowego działania i branżowych specjalizacji. 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia