Aktualności
Rafał Trusiewicz w Jury CEE AWARDS - 27-09-2017

Prezes spółki Katharsis Development Rafał Trusiewicz zasiądzie w jury konkursu CEE Investment & Green Building Awards.

Prezes spółki Katharsis Development Rafał Trusiewicz zasiądzie w jury konkursu CEE Investment & Green Building Awards.

 

Jury konkursu CEE Investment & Green Building Awards zostało wyznaczone według regionów, a zbierze się wspólnie w Warszawie 25 października podczas głosowania na zwycięzcę w każdej kategorii konkursu. 

 

Zwycięzcy będą ogłoszeni następnego wieczoru podczas gali rozdania nagród. 

Więcej informacji o konkursie CEE INVESTMENT

 

 

Czytaj więcej...
Forum BUDOWNICTWO W POLSCE 2018 - 18-08-2017

Prezes Katharsis Development Rafal Trusiewicz pojawi się na forum BUDOWNICTWO W POLSCE 2018!

Prezes spółki Katharsis Development Rafał Trusiewicz został zaproszony do wsparcia branżowego przedsięwzięcia BUDOWNICTWO W POLSCE 2018. 

Prezes KD zabierze głos w debacie Kondycja rynku, najnowsze trendy i rozwój w regionach – wpływ zmian na strategie inwestycyjne.

Wraz z Rafałem Trusiewiczem udział w dyskusji wezmą:

  • Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy I Rozwoju, Członek Zarządu, GHELAMCO POLAND

  • Michał Sternicki, Dyrektor Generalny, AAREAL BANK POLSKA

  • Moderatorka dyskusji: Mira Kantor-Pikus, Partner, Head Of Strategic Advisory Capital Markets, CUSHMAN & WAKEFIELD

O FORUM:

Celem wspólnego spotkania wykonawców, dystrybutorów i producentów materiałów budowlanych jest uzyskanie szerokiej perspektywy rynku budowlanego – prognozowanych zmian i konsekwencji przesunięć w sektorze.Omówimy najbardziej prawdopodobne scenariusze rozwoju w poszczególnych segmentach oraz szanse i najważniejsze obszary ryzyka w kolejnym roku.

Tegoroczna edycja będzie okazją do podsumowania 2017 roku i oceny możliwej siły przyspieszenia w 2018 r., ze szczególnym uwzględnieniem jego konsekwencji dla branży – m.in. wpływu na ceny, konkurencyjność, czy kwestie pracownicze.

Doświadczenie, wiedza i plany kluczowych decydentów w połączeniu z niepublikowanymi jeszcze wskaźnikami, gwarantują unikalną porcję inspiracji i cennych wskazówek dla każdej liczącej się firmy w branży budownictwa! 
Dołącz do spotkania liderów rynku i zdobądź informacje z pierwszej ręki!

Więcej informacji nt.forum: http://forum-budownictwo.com/ 

Czytaj więcej...
KATHARSIS DEVELOPMENT partnerem Proprety Forum! - 09-08-2017

Mamy zaszczyt poinformować, że spółka KATHARSIS DEVELOPMENT została partnerem PROPERTY FORUM.

Dodatkowo prezes KD, Rafał Trusiewicz, weźmie udział w sesji pierwszego dnia Property Forum w godzinach 13:15-14:15 w panelu "Centra Handlowe. Wiele Funkcji pod jednym dachem".

 

Gorące dyskusje w gronie największych graczy rynku nieruchomości komercyjnych i cenionych ekspertów z Polski i zagranicy; Hot Topics - prezentacje i wystąpienia na temat najważniejszych wyzwań dla sektora oraz – po raz pierwszy – Propertydesign.pl Forum dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom w obiektach komercyjnych i przestrzeniach do pracy, handlu i wypoczynku – to wszystko w ramach VII edycji Property Forum 2017, zaplanowanej w dniach 25-26 września 2017 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kolejna edycja to niebywała okazja do spotkania największych inwestorów i deweloperów, cenionych ekspertów, przedstawicieli banków i instytucji finansowych, najemców oraz samorządowców, którzy opowiedzą o współpracy z inwestorami i o tym, jaki mają pomysł, by wydobyć potencjał polskich miast.

Zdradzimy przepis na handel w nowym wydaniu, poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy centrum handlowe to dobre miejsce dla kreatywnych najemców.

Sprawdzimy też, czy hotele to dziś prawdziwa żyła złota. Fundusze ruszyły na hotelowe zakupy – zapytamy ekspertów, jak długo potrwa ten boom i jak to wykorzystać?

Property Forum 2017 to edycja wyjątkowa, bo po raz pierwszy towarzyszyć jej będzie Propertydesign.pl Forum, które dedykujemy projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności przestrzeniach do pracy. Ta część spotkania to odpowiedź na gwałtowne zmiany w środowisku pracy i najnowsze wymagania rynku. Nowe technologie są już wpisane w DNA obiektów komercyjnych. Jakość, technologie, design – jak projektować centra handlowe i hotele, by inwestować w przyszłość – co dziś przyciąga, a co odstrasza gości.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.propertyforum.pl/ 

Czytaj więcej...
JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE HOPSTOP W REMBERTOWIE - 04-07-2017

BUDOWA "HOPSTOP" W REMBERTOWIE ZAKOŃCZONA - WKRÓTCE WIELKIE OTWARCIE!

 

Już we wrześniu otwarcie nowego obiektu HOPSTOP!

Tym razem w warszawskim Rembertowie tuż przy stacji PKP uruchomimy nowoczesny obiekt usługowo-handlowy, stanowiący centrum szybkich zakupów. 

Sklep spożywczy TOPAZ, drogeria HEBE, sklepy KIK i PEPCO, apteka oraz księgarnia MIĘDZY KARTKAMI już wkrótce przyjmą pierwszych klientów!

 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia