Aktualności
Brexit a nieruchomości (video) - 25-04-2017

Jak Brexit wpływa na rynek nieruchomości w Polsce i Europie" to jeden z tematów, jaki omawiany będzie podczas 9. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 10-12 maja br. w Katowicach.

Jak zapowiada Rafał Trusiewicz, prezes spółki Katharsis Development, oprócz tematu związanego ze zmianami wynikającymi z wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, dyskusje toczyć będą się m.in. wokół nowego instrumentu na polskim rynku, jakim jest REIT.

OBEJRZYJ VIDEO: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Czytaj więcej...
Prestiżowa nagroda dla Hop Stopa - 03-02-2017

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz projekt centrów handlowych Hop Stop zdobył nagrodę w kategorii „Convenience store of the Year". 

Dnia 26 stycznia 2017 roku w hotelu  Intercontinental odbyła się uroczysta 9. gala rozdania nagród CEE RETAIL AWARDS.

W konkursie wzięło udział 150 uczestników, m.in. najemcy retail, banki i deweloperzy. 

 

Hop Stop to Polska marka centrów handlowych typu „convenience store" wyróżniająca się dogodnymi parkingami oraz doskonałym połączeniem komunikacyjnym. Naszymi najemcami są firmy międzynarodowe oraz krajowe.

 

Więcej o projekcie Hop Stop

 

KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Na zdjęciu prezes Katharsis Development, Rafał Trusiewicz.

Czytaj więcej...
Jesteśmy nominowani - 31-12-2016

Szanowni Państwo,

 

Mamy zaszczyt poinformować, że jesteśmy nominowani przez EuropaProperty do nagrody „CEE RETAIL AWARDS”!

Uroczysta Gala „CEE RETAIL AWARDS”  odbędzie się 26 stycznia 2017 roku w hotelu InterContinental, Warszawa.  Jesteśmy nominowani w trzech następujących kategoriach : 

 

1. Nominacja dla Pana Rafała Trusiewicza w kategorii „Professional of the Year”

2. Nominacja dla HopStop w kategorii „Convenience store of the Year”

3. Nominacja dla Katharsis Development sp. z o.o. w kategorii „Developer of the Year”

 
Czytaj więcej...
Rzeczpospolita o VBW - 06-12-2016

Vilnius Buisness Weekend otwiera nowe horyzonty dla Polski i Litwy

W sobotę zakończył się w stolicy Litwy Vilnius Business Weekend (VBW). To pierwsze takie wydarzenie we współpracy gospodarczej sąsiadów.

 

- Vilnius Business Weekend jest odpowiedzią polskich i litewskich przedsiębiorców na gospodarcze wyzwania w regionie. Poprzez bezpośrednie rozmowy partnerów branżowych chcemy wzmocnić korzystne tendencje, które pojawiły się w ostatnim roku. Mam tu na myśli szczególnie budownictwo i energetykę. Potwierdzają to przetargi wygrywane na Litwie przez polskie firmy budowlane. A także wielkie projekty energetyczne jak choćby wart 150 milionów euro kontrakt zawarty przez Rafako z Vilnius jogaine. To wszystko wskazuje na coraz większe zaangażowanie polskich inwestorów i wykonawców na rynku litewskim. Stąd obecność na VBW szefów m.in. Energotechnikii Engeenering z Gliwic, która buduje blok kogeneracyjny w Wilnie czy stołecznej Katharsis Development, która stawia sieć swoich hopspotów w Rejonie Sołecznickim - mówiła w Wilnie w rozmowie z Rzeczpospolitą Anira Wojan pomysłodawczyni imprezy kierująca Fundacją Kossakowskiego w Warszawie i Instytutem Kossakowskich na Litwie. Więcej informacji  

 

 W najnowszej Rzeczypospolitej

 

 

 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia