Aktualności
Otwarcie Nowego HopStopa w Siedlcach - 19-03-2019

W styczniu tego roku swoją działalność rozpoczęło centrum handlowe HopStop Siedlce.

W styczniu tego roku swoją działalność rozpoczęło centrum handlowe HopStop Siedlce, które powstało  przy ul. Partyzantów. Tym samym mieszkańcy południowozachodniej części Siedlec i miejscowości sąsiadujących, mogą robić zakupy w długo wyczekiwanym nowoczesnym obiekcie handlowym. W centrum znajdują się powszechnie znane i lubiane marki sklepów: Rossman, Media Expert, Kik, CCC, Hebe, księgarnia Między Kartkami z unikalną ofertą dla najmłodszych czytelników oraz Świat Prasy.

W czwartek 14 marca do grona najemców dołączył operator spożywczy LIDL, to już drugi sklep tej marki na terenie Siedlec. Jego obecność uczyni ofertę HopStopa jeszcze bardziej atrakcyjną i w pełni odpowiadającą potrzebom mieszkańców.

HopStop jest marką polskiej sieci centrów handlowych typu convenience. Pierwszy obiekt HopStop powstał w  Radomiu, kolejne w Zamościu i Warszawie. W przygotowaniu projekty w Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie.  Obiekty HopStop wyróżnia przemyślany dobór najemców branży spożywczej, drogeryjnej, RTV i AGD, odzieżowej, obuwniczej oraz obecność sieciowych firm usługowych i gastronomicznych. Inwestycje idealnie wpisują się w tkankę miejską, porządkując i niejednokrotnie wzbogacając istniejący układ urbanistyczny.

Czytaj więcej...
NAGRODA CEE INVESTMENT AWARDS - 26-10-2018

HOPSTOP OTRZYMUJE NAGRODĘ NA VIII GALI CEE INVESTMENT AWARDS!

 

Szanowni Państwo, 

z przyjemnością  informujemy, że sprzedaż portfela nieruchomościowego HopStop realizowanego przez Katharsis Development Sp. z o.o. na rzecz CPI Property Group, otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii „Investment Deal €20-50 million” przyznaną na VIII Gali CEE Investment Awards organizowanej przez Europa Property.

Od lewej: András Marton, Rafał Trusiewicz, Kamil Lewandowski

Od lewej: Rafał Trusiewicz, Craig Smith, Stanislav Frnka

 

Czytaj więcej...
NOMINACJA DLA KATHARSIS DEVELOPMENT - 19-10-2018

DWIE NOMINACJE DLA KATHARSIS DEVELOPMENT!

Z radością informujemy, że spółka Katharsis Development została nominowana przez EuropaProperty w ramach 8th CEE INVESTMENT AWARDS:

 

  • Professional of the Year – Rafał Trusiewicz, prezes Katharsis Development

  • Developer – spółka Katharsis Development 

 

Więcej informacji o nominacjach znajdą Państwo TUTAJ.

 

Czytaj więcej...
WYRÓŻNIENIE dla KD - 11-12-2017

 

Spółka Katharsis Development została wyróżniona w konkursie DOM 2017 o Kryształową Cegłę!

 

 

Głównym celem jest pobudzanie aktywności ekonomicznej, gospodarczej i obywatelskiej regionów Europy Wschodniej poprzez  promowanie i dokumentowanie działań w zakresie rozwoju regionalnej infrastruktury, budownictwa i architektury. Przyczyni się to do poprawy jakości i estetyki budowli, a także do przywracania miastom ich dawnej świetności dla zachowania europejskiego dziedzictwa kulturowego, poprzez:

  • Wdrażanie prorozwojowej polityki mieszkaniowej i budowlanej na rzecz regionów po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej,  w wymiarze twórczego wykorzystania wiedzy architektów, konstruktorów i kadry inżynieryjno-technicznej z ich znajomością nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych.

  • Promowanie znaczenia architektury, inicjatyw w odzyskiwaniu i renowacji zasobów budowlanych.

  • Wspieranie i popularyzacja inicjatyw na rzecz rewitalizacji, modernizacji i adaptacji do współczesnych potrzeb obiektów zabytkowych  poprzemysłowych.

  • Wdrożenie i promowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, związanych z budownictwem energooszczędnym, upowszechniającym odnawialne źródła energii.

  • Doskonalenie wizerunku, wzmacnianie konkurencyjności i wyrazistego oblicza regionów po obu stronach wschodniej granicy  Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia