Aktualności
NOMINACJA DLA KATHARSIS DEVELOPMENT - 19-10-2018

DWIE NOMINACJE DLA KATHARSIS DEVELOPMENT!

Z radością informujemy, że spółka Katharsis Development została nominowana przez EuropaProperty w ramach 8th CEE INVESTMENT AWARDS:

 

  • Professional of the Year – Rafał Trusiewicz, prezes Katharsis Development

  • Developer – spółka Katharsis Development 

 

Więcej informacji o nominacjach znajdą Państwo TUTAJ.

 

Czytaj więcej...
WYRÓŻNIENIE dla KD - 11-12-2017

 

<h1 style="\&quot;text-align:" center;\"=""> Spółka Katharsis Development została wyróżniona w konkursie DOM 2017 o Kryształową Cegłę!

 

 

Głównym celem jest pobudzanie aktywności ekonomicznej, gospodarczej i obywatelskiej regionów Europy Wschodniej poprzez  promowanie i dokumentowanie działań w zakresie rozwoju regionalnej infrastruktury, budownictwa i architektury. Przyczyni się to do poprawy jakości i estetyki budowli, a także do przywracania miastom ich dawnej świetności dla zachowania europejskiego dziedzictwa kulturowego, poprzez:

  • Wdrażanie prorozwojowej polityki mieszkaniowej i budowlanej na rzecz regionów po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej,  w wymiarze twórczego wykorzystania wiedzy architektów, konstruktorów i kadry inżynieryjno-technicznej z ich znajomością nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych.
  • Promowanie znaczenia architektury, inicjatyw w odzyskiwaniu i renowacji zasobów budowlanych.
  • Wspieranie i popularyzacja inicjatyw na rzecz rewitalizacji, modernizacji i adaptacji do współczesnych potrzeb obiektów zabytkowych  poprzemysłowych.
  • Wdrożenie i promowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, związanych z budownictwem energooszczędnym, upowszechniającym odnawialne źródła energii.
  • Doskonalenie wizerunku, wzmacnianie konkurencyjności i wyrazistego oblicza regionów po obu stronach wschodniej granicy  Unii Europejskiej.
Czytaj więcej...
ASPENN zaczyna współpracę z KD - 11-12-2017

Komercjalizacją dla firmy Katharsis Development zajmuje się obecnie firma ASPENN.

Aspenn to profesjonalna firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych. Powstała w odpowiedzi na oczekiwania klientów, dla których obok profesjonalnej obsługi istotne jest indywidualne podejście i elastyczność we współpracy.

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem nabytym w międzynarodowych korporacjach. Przez wiele lat współpracowaliśmy z polskimi i międzynarodowymi firmami deweloperskimi przy realizacji największych i najbardziej prestiżowych obiektów handlowych w Polsce. Ponadto mamy doskonały kontakt z najemcami reprezentującymi największe sieci handlowe.

Firma Aspenn oferuje kompleksową obsługę projektów handlowych począwszy od analizy potencjału nieruchomości poprzez stworzenie strategii najmu, doradztwo projektowe i marketingowe, wynajem do sprzedaży obiektu finalnemu inwestorowi włącznie.

Naszym celem jest dobro klienta i realizacja jego założeń związanych z posiadanymi nieruchomościami.

Czytaj więcej...
KD na European Retail Congress - 02-11-2017

25 października w hotelu Novotel w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja European Retail Congress, podczas której przedstawiciele branży debatowali o wyzwaniach jakie stoją przed handlem detalicznym. Tematami podejmowanymi podczas Kongresu były między innymi strategie cenowe, szanse i zagrożenia wynikające z postępującej cyfryzacji oraz wyzwania inwestycyjne przedsiębiorców w branży retail.

“Strategią każdego dewelopera jest nabywanie nieruchomości w najlepszych miejscach, po jak najmniejszych kosztach, co obecnie stanowi nie lada wyzwanie, ponieważ ceny gruntów są bardzo zawyżone”– mówił Rafał Trusiewicz, Prezes Zarządu Katharsis Development. Deweloperzy, aby pozyskać atrakcyjny grunt nabywają przedsiębiorstwa, które nie są związane z ich branżą. “Staramy się oddzielić przedsiębiorstwa od tych nieruchomości, które następnie sprzedajemy, likwidujemy bądź znajdujemy dla tych przedsiębiorstw inwestora strategicznego., Aktualnie jest to jedyna droga do pozyskiwania atrakcyjnych działek” – mówił Prezes.

WIĘCEJ - KLIKNIJ TUTAJ 

 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia