Aktualności
Podsumowanie EEC w Katowicach - 13-06-2017

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY W KATOWICACH ZAKOŃCZONY SUKCESEM!

Kolejna edycja EEC okazała się rekordowa po względem liczby uczestników, różnorodności tematów i zestawu wydarzeń. W ramach Kongresu odbyło się ponad 130 sesji i debat z udziałem 700 prelegentów. Kongres przyciągnął 9 tys. uczestników, w tym 660 przedstawicieli mediów. Odbywające się równolegle w Spodku European Start-up Days odwiedziło ponad 2,5 tys. osób, a kontynuowany projekt „EEC – Liderzy Przyszłości” zgromadził młodych ludzi wiążących swoją przyszłość z gospodarką i życiem publicznym. Wnętrza Międzynarodowego Centrum Kongresowego, hala Spodka, przyjazna przestrzeń publiczna szybko zmieniających się Katowic, a także bogata lista wydarzeń towarzyszących pozwoliły wzbogacić Kongres tysiącami nieoficjalnych spotkań i rozmów, które zbudowały unikatową atmosferę tych trzech dni. Wśród uczestników nie zabrakło najwyższych rangą urzędników Unii Europejskiej. Bogato reprezentowane były gospodarcze resorty polskiego rządu, administracja samorządowa, środowiska eksperckie i świat nauki. Jednak zdecydowana większość uczestników, co jest dla nas co roku źródłem szczególnej satysfakcji, związana była z biznesem. Kongres nadal przemawia głosem przedsiębiorczości, prezentując pełną skalę wielkości firm, modeli rynkowego działania i branżowych specjalizacji. 

Czytaj więcej...
IX Europejski Kongres Gospodarczy - 13-05-2017

W dniach 10-12 maja odbył się IX Europejski Kongres Gospodarczy z udziałem Rafała Trusiewicza, prezesa spółki Katharsis Development.

IX edycja największego spotkania biznesowego w Europie Centralnej odbyła się w Centrum Kongresowym w Katowicach.

Głównym tematem EEC 2017 był REIT - jak zarabiać na nieruchomościach komercyjnych. 

 

Więcej zdjęć: 

 

GALERIA 1

 

GALERIA 2

 

 

 

 

 

 

 
Czytaj więcej...
Brexit a nieruchomości (video) - 25-04-2017

Jak Brexit wpływa na rynek nieruchomości w Polsce i Europie" to jeden z tematów, jaki omawiany będzie podczas 9. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 10-12 maja br. w Katowicach.

Jak zapowiada Rafał Trusiewicz, prezes spółki Katharsis Development, oprócz tematu związanego ze zmianami wynikającymi z wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, dyskusje toczyć będą się m.in. wokół nowego instrumentu na polskim rynku, jakim jest REIT.

 

OBEJRZYJ VIDEO:

KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Czytaj więcej...
Prestiżowa nagroda dla Hop Stopa - 03-02-2017

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz projekt centrów handlowych Hop Stop zdobył nagrodę w kategorii „Convenience store of the Year". 

Dnia 26 stycznia 2017 roku w hotelu  Intercontinental odbyła się uroczysta 9. gala rozdania nagród CEE RETAIL AWARDS.

W konkursie wzięło udział 150 uczestników, m.in. najemcy retail, banki i deweloperzy. 

 

Hop Stop to Polska marka centrów handlowych typu „convenience store" wyróżniająca się dogodnymi parkingami oraz doskonałym połączeniem komunikacyjnym. Naszymi najemcami są firmy międzynarodowe oraz krajowe.

 

Więcej o projekcie Hop Stop

 

KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

Na zdjęciu prezes Katharsis Development, Rafał Trusiewicz.

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia