Aktualności
Biedronka w HopStop Zamość - 03-04-2014

Biedronka zostanie operatorem spożywczym w obiekcie HopStop Zamość przy ulicy Sadowej. Najemca powstającego centrum zajmie powierzchnię 1800 m2.

 

HopStop Zamość Sadowa to parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 6000 m2 GLA, zlokalizowany na terenie dawnej bazy PKS. Za inwestycję odpowiada Katharsis Development, spółka, której kluczową działalnością jest realizacja projektów handlowych w formacie convenience.

 

- Przewaga naszego obiektu to doskonała lokalizacja. Ulica Sadowa jest jedną z głównych arterii wjazdowych do Zamościa od strony Szczebrzeszyna. Bezpośrednie sąsiedztwo HopStop stanowi osiedle Orzeszkowej – Reymonta – wyjaśnia Piotr Wasilewski, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Katharsis Development.

 

Biedronka zlokalizowana w HopStop Zamość Sadowa będzie największym sklepem sieci zarówno w Zamościu, jak i w całym województwie lubelskim. Zespół finalizuje obecnie rozmowy dotyczące pozostałej powierzchni handlowej projektu.

 

- HopStop Zamość Sadowa będzie drugą oddaną do użytku inwestycją komercyjną naszej spółki. Klienci zrobią tu pierwsze zakupy wiosną 2015. Przygotowaliśmy dla nich 200 miejsc parkingowych - opowiada Ewa Zurman, Dyrektor ds. Rozwoju w Katharsis Development.

 

Jak podkreśla Katharsis Development, kolejne obiekty pod logo HopStop powstaną w Warszawie (Wawer / Falenica), Siedlcach, Zamościu oraz Ostrowie Wielkopolskim.

 

Źródło: fot. - materiały własne spółki

 

Czytaj więcej...
Radom wyróżniony - 23-01-2014

Projekt HopStop Radom znalazł się w półfinale branżowego konkursu EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards 2013. Gala Finałowa odbędzie się 13 lutego 2014 w warszawskim Hotelu Intercontinental.

W kategorii "Retail Park of the Year" HopStop Radom przeszedł do półfinałów z czterema innymi polskimi projektami retail parków,  a także jednym czeskim obiektem handlowym. W tym roku o miejsce w półfinale ubiegała się rekordowa liczba inwestycji, firm i profesjonalistów branży Real Estate. Półfinałowe listy zostały utworzone przez niezależne jury z puli ponad 400 nadesłanych nominacji. Zostały one ocenione m.in. pod kątem jakości projektowania oraz budowy, efektywności, lokalizacji i sukcesu komercyjnego.

 

Więcej o nominacjach Europaproperty

 

Czytaj więcej...
Pepco dołącza do najemców - 03-01-2014

W centrum handlowym HopStop Radom rozpoczął działalność kolejny sklep, tym razem sieci Pepco. Przypomnijmy, że dotychczasowymi najemcami obiektu są POLOmarket oraz Rossmann.

"Zgodnie z zapowiedziami w centrum handlowym HopStop na Gołębiowie II działa od grudnia kolejny sklep, tym razem sieci Pepco. Oferuje głównie odzież oraz artykuły wyposażenia mieszkań, biurowe i zabawki. Otwarcie miało miejsce jeszcze w grudniu . To jeden z jedenastu sklepów, które Pepco w tym miesiącu uruchomiło w całej Polsce. Sieć ma już w sumie 479 sklepów (...)" - relacjonuje redakcja portalu Radom24.pl.


Czytaj cały tekst

 

Cytat: portal Radom24, "W centrum handlowym HopStop otwarto nowy sklep" z dn. 02.01.2014, autor: Mawi

Źródła: fot. - materiał własny spółki

 

 

Czytaj więcej...
HopStop Radom otwarty! - 10-11-2013

W sobotę 9 listopada w centrum handlowym HopStop Radom drzwi dla klientów otworzyły POLOmarket i drogeria Rossmann.

HopStop Radom, inwestycja spółki Katharsis Development, zlokalizowany jest na terenie osiedla Gołębiów II, u zbiegu ulic Sempołowskiej i Paderewskiego. To parterowy obiekt handlowy o powierzchni 1750 m2 GLA z 5 lokalami i 44 miejscami parkingowymi.

 

Tuż po otwarciu klienci zrobili zakupy w sklepach POLOmarket oraz Rossmann. Kolejni najemcy HopStop Radom: PEPCO i iApteka Miejska rozpoczną swoją działalność w pierwszych dniach grudnia. Jak relacjonowało otwarcie Echo Dnia: "Tłumy ludzi szturmowały w sobotę rano wejście do nowootwartego centrum handlowego HopStop u zbiegu ulic Paderewskiego i Sempołowskiej w Radomiu. Klientów przyciągnęły promocyjne ceny niektórych artykułów, tort, niespodzianki i 100 darmowych szampanów"*.

 

Budowa centrum handlowego HopStop Radom trwała 6 miesięcy. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Innebo, a generalnym wykonawcą PHUB "Łucz-Bud".

 

 

* Cytat: Echo Dnia, "Otwarcie centrum handlowego HopStop w Radomiu" z dn. 09.11.2013

Fotogaleria

 

Zdjęcia: materiały własne spółki

 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia