Aktualności
Radom wyróżniony - 23-01-2014

Projekt HopStop Radom znalazł się w półfinale branżowego konkursu EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards 2013. Gala Finałowa odbędzie się 13 lutego 2014 w warszawskim Hotelu Intercontinental.

W kategorii "Retail Park of the Year" HopStop Radom przeszedł do półfinałów z czterema innymi polskimi projektami retail parków,  a także jednym czeskim obiektem handlowym. W tym roku o miejsce w półfinale ubiegała się rekordowa liczba inwestycji, firm i profesjonalistów branży Real Estate. Półfinałowe listy zostały utworzone przez niezależne jury z puli ponad 400 nadesłanych nominacji. Zostały one ocenione m.in. pod kątem jakości projektowania oraz budowy, efektywności, lokalizacji i sukcesu komercyjnego.

 

Więcej o nominacjach Europaproperty

 

Czytaj więcej...
Pepco dołącza do najemców - 03-01-2014

W centrum handlowym HopStop Radom rozpoczął działalność kolejny sklep, tym razem sieci Pepco. Przypomnijmy, że dotychczasowymi najemcami obiektu są POLOmarket oraz Rossmann.

"Zgodnie z zapowiedziami w centrum handlowym HopStop na Gołębiowie II działa od grudnia kolejny sklep, tym razem sieci Pepco. Oferuje głównie odzież oraz artykuły wyposażenia mieszkań, biurowe i zabawki. Otwarcie miało miejsce jeszcze w grudniu . To jeden z jedenastu sklepów, które Pepco w tym miesiącu uruchomiło w całej Polsce. Sieć ma już w sumie 479 sklepów (...)" - relacjonuje redakcja portalu Radom24.pl.


Czytaj cały tekst

 

Cytat: portal Radom24, "W centrum handlowym HopStop otwarto nowy sklep" z dn. 02.01.2014, autor: Mawi

Źródła: fot. - materiał własny spółki

 

 

Czytaj więcej...
HopStop Radom otwarty! - 10-11-2013

W sobotę 9 listopada w centrum handlowym HopStop Radom drzwi dla klientów otworzyły POLOmarket i drogeria Rossmann.

HopStop Radom, inwestycja spółki Katharsis Development, zlokalizowany jest na terenie osiedla Gołębiów II, u zbiegu ulic Sempołowskiej i Paderewskiego. To parterowy obiekt handlowy o powierzchni 1750 m2 GLA z 5 lokalami i 44 miejscami parkingowymi.

 

Tuż po otwarciu klienci zrobili zakupy w sklepach POLOmarket oraz Rossmann. Kolejni najemcy HopStop Radom: PEPCO i iApteka Miejska rozpoczną swoją działalność w pierwszych dniach grudnia. Jak relacjonowało otwarcie Echo Dnia: "Tłumy ludzi szturmowały w sobotę rano wejście do nowootwartego centrum handlowego HopStop u zbiegu ulic Paderewskiego i Sempołowskiej w Radomiu. Klientów przyciągnęły promocyjne ceny niektórych artykułów, tort, niespodzianki i 100 darmowych szampanów"*.

 

Budowa centrum handlowego HopStop Radom trwała 6 miesięcy. Autorem koncepcji architektonicznej jest pracownia Innebo, a generalnym wykonawcą PHUB "Łucz-Bud".

 

 

* Cytat: Echo Dnia, "Otwarcie centrum handlowego HopStop w Radomiu" z dn. 09.11.2013

Fotogaleria

 

Zdjęcia: materiały własne spółki

 

Czytaj więcej...
Nie tylko o Olsztynie - 20-09-2013

18 i 19 września Zespół Katharsis Development wziął udział w Shopping Center Forum Fall Edition, corocznym spotkaniu ekspertów branży nieruchomości komercyjnych. Tematem przeprowadzonych rozmów był zarówno Nowy Dworzec Olsztyn, jak i centra handlowe HopStop.

Dla Katharsis Development tegoroczne Targi Shopping Center Forum Fall Edition były dobrą okazją do spotkań z partnerami biznesowymi Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Olsztynie oraz obiektów "convenience centers", znanych jako HopStop-y.

 

Olsztyńskiej inwestycji, roboczo nazywanej "Nowy Dworzec Olsztyn", poświęcono dwie prezentacje Piotra Wasilewskiego. Dyrektor do spraw komercjalizacji w Katharsis Development opowiedział o najważniejszych faktach dotyczących projektu, a także przedstawił wizualizacje przedsięwzięcia.

 

Jak mówił ze sceny Piotr Wasilewski, "ZCK Olsztyn wpisuje się w plan kompleksowej rewitalizacji centralnie położonego obszaru miasta. To harmonijne połączenie nowoczesnego dworca kolejowego z dworcem autobusowym, a także przystankami komunikacji miejskiej. Przedsięwzięcie opiera się na synergii transportu pasażerskiego, usług i handlu. Główna myśl przyświecająca partnerom projektu to stworzenie miejsca funkcjonalnego, wzbogacającego olsztyńską przestrzeń, spełniającego międzynarodowe standardy – realizacja symbolu Warmii i Mazur".

 

- Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie to nasz flagowy projekt, który wzbudzał największe zainteresowanie gości Targów. Wartość projektu, który ma być realizowany bez udziału środków publicznych, to rząd ok. 100 milionów euro. Wielu najemców pytało również o najnowsze przedsięwzięcie Katharsis Development, czyli Zintegrowane Centrum Komunikacyjne HopStop w Ostrowie Wielkopolskim - powiedziała Justyna Prokop, PR Manager spółki.

 

Źródło: fot. - materiały własne spółki

 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia