Aktualności
Jest pierwszy najemca - 22-03-2013

Pierwszym, oficjalnym najemcą obiektu HopStop Radom jest sieć supermarketów POLOmarket. HopStop Radom to mini-centrum handlowe, którego otwarcie planowane jest jeszcze w 2013 r.

HopStop Radom zlokalizowany będzie na terenie osiedla Gołębiów II, u zbiegu ulic Sempołowskiej i Paderewskiego. Powstanie tu parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 1750 m2 GLA z ogólnodostępnym parkingiem naziemnym dla 44 samochodów, w tym 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych. Zaprojektowano dwa zjazdy na nieruchomość z ulic Sempołowskiej i Paderewskiego.
 

- W HopStop Radom, oprócz supermarketu POLOmarket, zaplanowaliśmy także powierzchnię dla operatora sieci fashion, drogerii oraz apteki – opowiada o projekcie Ewa Zurman, dyrektor do spraw rozwoju w KATHARSIS DEVELOPMENT.
 

HopStop Radom będzie pierwszą oddaną do użytku inwestycją komercyjną Spółki KATHARSIS DEVELOPMENT. Kolejne obiekty typu convenience stores powstaną w Warszawie (Wawer Falenica), Siedlcach oraz Zamościu.
 
 

O POLOmarket:

 

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Dziś skupia blisko 400 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całego kraju. POLOmarket wyróżnia obecność tradycyjnej lady mięsnej z wybornymi produktami na wagę oraz stoisko owocowo-warzywne z bogatą ofertą najwyższej jakości świeżych owoców krajowych, cytrusów i jarzyn. W sklepach sieci POLOmarket klienci mogą łatwo odszukać i zakupić wszystkie produkty niezbędne do codziennego prowadzenia gospodarstwa domowego. Zadowolenie i komfort zakupów klientów stanowią priorytet w działaniach personelu sklepów sieci.

http://www.polomarket.pl/

 

Czytaj więcej...
Targi SCF - dziękujemy za zainteresowanie! - 11-03-2013

Marcowe Targi Shopping Center Forum już za nami. Wydarzenie organizowane przez Brog Media Biznesu było ważnym spotkaniem najemców, inwestorów i deweloperów centrów handlowych.

Podczas Targów spółka Katharsis Development po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała projekty HopStop, a także Zintegrowane Centrum Komunikacyjno-Handlowe w Olsztynie.

 

SCF to największa tego typu impreza w Polsce i Europie Środkowej. Forum odbywa się dwa razy do roku: wiosną (1 dzień) i jesienią (2 dni). Nad organizacją czuwa firma Brog Media Biznesu, wydawca "Shopping Center Poland" oraz branżowego portalu Retailnet.pl.

 

Wiosenna edycja Forum 2013 miała miejsce 7 marca w warszawskim Hotelu Hilton.

 

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie punktu wystawienniczego Katharsis Development (Stand 2.3), udział w prezentacji Piotra Wasilewskiego, Dyrektora ds. Komercjalizacji Katharsis Development oraz wszystkie interesujące dyskusje w ramach przeprowadzonych spotkań.

 

Zapraszamy do ponownego kontaktu.

 

Źródło: fot. - materiały własne spółki

 

Czytaj więcej...

Realizacja: Meetmedia